050-4990481

סדנת הרזייה

סדנת הרזייה

 
הסדנה הקרובה נפתחת ב24/1/20

 
בהנחיית שרון אבני, דיאטנית קלינית

רותם גליקמן, מאמנת כושר

איפה? בסטודיו

 

מה בסדנה?

10 מפגשי תמיכה

10 אימוני כושר קבוצתיים בסטודיו

בניית תוכנית אימונים אישית

עד 12 משתתפות

מותנה בהשתתפות של מינימום 8 משתתפות

למי זה מתאים?

לכל מי שרוצה לעשות שינוי עמוק, נכון ומאוזן.

במהלך המפגש יועברו כלים פרקטים ליישום אורח חיים בריא כמו יומני אכילה, קריאת תוויות מזון, אכילה מחוץ לבית ושבירת מיתוסים.

 

 

 

המלצות

 

אורנה שורש כותבת: ממליצה בחום על סדנת ההרזייה עם שרון ובליווי של רותם. שרון מקצועית מאוד, נותנת מענה אישי וקבוצתי לכל שאלה ולכל טיפוסי הגוף וההרגלים התזונתיים. למדתי הרבה הן על תזונה בריאה, טעימה ויחד עם זאת מבוקרת, והשילוב המשמעותי עם אימונים תואמים והקשר בין תזונה לפני ואחרי אימון. הרבה תודה לרותם על היוזמה וההזדמנות שנתת- להיכרות עם שרון

 

עמית כותבת:

איזה כיף לשמוע מדי יום “רזית המון, נכון?” ולהשיב בחיוך גדול שכן. שואלים איך הצלחתי, ואני חושבת רגע ומשיבה שלא בהרבה מאמץ, ושאין לי תפריט לתת, פשוט שיניתי אורח חיים ואני מקפידה לא להיות רעבה. ואז מסתכלים עלי במבט מוזר…
תמיד עשיתי המון ספורט, אבל בשנים האחרונות עליתי במשקל ולא הצלחתי לרזות, והאשמתי את הגיל וחילוף החומרים. אבל עם הכלים שקיבלנו משרון היה ממש קל. הקילוגרמים לא עפו, זה לא היה מהיר, אבל כן עקבי. ירדתי במשקל ובאחוזי השומן, ואני ממשיכה לשמור. נגמלתי מהזלילות ואני מרגישה נהדר ומקבלת מחמאות כל הזמן, וזה כיף.
הופתעתי מהכלים ומהידע שקיבלתי משרון. אחרי עשרות דיאטות במהלך השנים לא ציפיתי שתחדש לי. נרשמתי רק בגלל המשמעת שבשקילה השבועית וקיבלתי הרבה יותר. אז תודה לך שרון, את אלופה. ותודה לרותם המדהימה שלא מפסיקה ליזום ולחדש ולא נותנת לחפף. זו יוזמה נפלאה ואני ממליצה לכל אחת שלא מרגישה בנוח עם המשקל שלה, או שרוצה להרגיש בנושא התזונה, להרשם לסדנא הבאה. שווה!
עמית
מיכל פילברג :
הגעתי לסדנת הדיאטה ב”רותם ספורט” אל שרון ורותם המקסימות, אחרי אין ספור דיאטות ואין ספור שינויי תזונה שעברתי וחשבתי שאני יודעת הכל!!!
בפגישתנו הראשונה אמרתן שהכל אפשרי, אני רוצה לרדת במשקל, אך הרבה יותר מכך אני רוצה שינוי התנהגותי עמוק עם האוכל, שהירידה במשקל תהיה התוצאה של שינוי זה.
וגם רוצה להתמיד בהרגלי הכושר הגופני!
עברתי תהליכים רבים לפני כן וחשבתי שאני יודעת הכל, אבל למרבה ההפתעה גיליתי כלים חדשים, טיפים חדשים שלא ידעתי קודם!
כיום אחרי חודשיים עם כמעט 7 ק”ג מינוס, 11 ס”מ מינוס בהיקפים ו – 6 אחוז מינוס באחוזי השומן!! פשוט לא להאמין!!!
יכולה להגיד  בביטחון מלא שאני ממשיכה עם ירידה במשקל ומתמידה בכושר הגופני!
בזכות היחס האישי של שרון הדיאטנית והליווי והתמיכה של רותם, בזכות המקצועיות, הטיפים המעולים, אך בעיקר האישיות המכילה והמקסימה שלכן,  אני על המסלול הנכון!
תודה רבה!!!
מיכל
סדנת הרזייה